Dołącz do ekskluzywnej społeczności Cloud Innovation Club

Start : 00:00 | 29/11/2019

Gdzie:
Centrum Konferencyjne Adgar Ochota, Warszawa

Dziękujemy za zainteresowanie wydarzeniem Cloud Innovation ClubTo ekskluzywne spotkania w kameralnym gronie, podczas których nasi eksperci technologii Microsoft dzielą się ze zgromadzonymi uczestnikami wiedzą oraz nowinkami z zakresu technologii chmurowych i ich wykorzystania w biznesie.  

Wolne miejsca na spotkaniach Cloud Innovation Club szybko się zapełniają, dlatego specjalnie dla uczestników Microsoft Industry Day 2019 otworzyliśmy wcześniejsze zapisy na spotkanie poświęcone zaawansowanej analizie danych, które odbędzie się w Warszawie w nadchodzących miesiącach. 

Dlaczego warto uczestniczyć w Cloud Innovation Club? 

  • prelekcje prowadzone są przez ekspertów z tytułem Microsoft Most Valuable Professional  
  • najnowsza wiedza z zakresu nowych technologii i chmury Azure 
  • praktyczne wskazówki do wdrożenia w biznesie 
  • platforma wymiany doświadczeń  
  • miejsce spotkań liderów świata biznesu i technologii 

Zostaw swoje dane kontaktowe i podaj preferowany termin (w 2020 roku), by zagwarantować sobie uczestnictwo oraz być pierwszą osobą, którą poinformujemy o dacie wydarzenia.

 

Zobacz relacje z poprzednich edycji Cloud Innovation Club: 

Zapraszają

Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko - CTO & MICROSOFT MVP

Tomasz Onyszko – międzynarodowy autorytet w dziedzinie zarządzania tożsamością cyfrową, architekt, wielokrotnie nagradzany jako Microsoft MVP. Obecnie pełni rolę CTO w Predica, gdzie realizuje projekty oparte na technologiach Azure. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz zamieszcza swoje porady na blogu i vlogu Predica.

Dawid Detko - Principal Data Architect & Microsoft MVP

Ekspert w dziedzinie zaawansowanej analizy danych, wyróżniony tytułem Microsoft Valuable Professional (MVP) w zakresie Data Platform. Kładzie szczególny nacisk na projekty komercyjne są w centrum jego kariery zawodowej gdzie najczęściej pełni rolę architekta i project ownera. Jego portfolio składa się w dużej mierze z międzynarodowych projektów wśród nich można znaleźć analizy postaw człowieka z wykorzystaniem Deep Learning i Microsoft CNTK oraz implementacje hurtowni danych. Dawid jest uznawany za autorytet w rozwiązaniach zarówno opartych na chmurze Azure, jak i obejmujących infrastrukturę lokalną. Występuje w roli prelegenta na konferencjach branżowych i prowadzi chwalone przez uczestników warsztaty i szkolenia.

Daniel Krzyczkowski - Principal Software Engineer & Microsoft MVP

Wielokrotnie nagradzany tutułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Obecnie pełni rolę Principal Software Engineer w Predica, gdzie realizuje projekty oparte na platformie chmurowej Microsoft Azure. Występuje jako prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych. Prowadzi swojego bloga: www.devisland.pl oraz regularnie publikuje kod źródłowy projektów, które realizuje poza pracą na swoim profilu platformy Github.

Wiktor Zdzienicki - Advanced Analytics Associate Project Owner

Data scientist i project manager w obszarze big data oraz zaawansowanej analityki danych. W swojej karierze zawodowej brał udział w wielu projektach krajowych i zagranicznych w tych dziedzinach, przede wszystkim w sektorze finansowym. Specjalizuje się w zagadnieniach customer intelligence oraz machine learning. Na co dzień prowadzi zespoły data science oraz analityków biznesowych pracujących z technologiami Microsoft Azure.

Wypełnij formularz
i pobierz darmowy ebook

* Pola wymagane

Dane osobowe cos tam cos tam...