Digital Workplace – Intranet

Jak za pomocą najnowszych technologii Microsoft zapewnić komunikację korporacyjną i zabezpieczyć ją przed atakami?

Start : 10:00 | 20/03/2019

Gdzie:
Centrum Konferencyjne Adgar Ochota, Warszawa

Agenda

10:00 - 15:00


10:00 – 10:15 Kick-off

10:15 – 11:15  Najnowsze trendy w dziedzinie Office 365 – jak z Modern Website w SharePoint Online zbudować Intranet?
Jarosław Szybiński, Digital Advisor – Digital Workplace & Apps
Marcin Siewnicki, Project Owner – Digital Workplace & Apps

11:15 – 11:30   Przerwa kawowa

11:30 – 13:00  Rozwiązanie Predica Intranet Accelerator – jak zbudować łatwe w zarządzaniu i intuicyjne dla pracowników narzędzie komunikacji wewnętrznej?
Jarosław Szybiński, Digital Advisor – Digital Workplace & Apps

13:00 – 14:00 Lunch

14:00 – 14:45 Bezpieczeństwo danych i użytkowników w SharePoint
Online

Tomasz Tuczapski, Project Owner – Identity, Security & Infrastructure

14:45 – 15:00 Q&A, podsumowaniePobierz agendę

O prowadzących

Jarosław Szybiński

Jarosław Szybiński - Digital Advisor

Ekspert w dziedzinie produktywności. Od ponad 20 lat w branży IT, przez większość swojego życia zawodowego zajmował się doradzaniem, sprzedażą i wdrażaniem systemów opartych na Microsoft. Głównym obszarem jego zainteresowania są aspekty komunikacji i współpracy w zespołach. Przykłada wielką uwagę do tego, aby wybór proponowanej technologii podyktowany był konkretnymi potrzebami Klienta. Entuzjasta chmury publicznej, jako metody na skalowanie możliwości własnych Klientów, wszędzie tam, gdzie to ma sens ze względu na realną sytuację u Klienta. W Predica zajmuje się spotkaniami z przedstawicielami firm, analizą ich potrzeb i proponowaniem optymalnych rozwiązaniach w dziedzinie produktywności (szczególnie opartych o Office 365), custom aplikacji, procesów biznesowych oraz zabezpieczeniu środowiska pracy bazując na Microsoft EMS.

Marcin Siewnicki

Marcin Siewnicki - Associate Project Owner

Ekspert w dziedzinie platformy SharePoint i Office 365. W Predice skupia się na projektach związanych z aplikacjami Intranetowymi, automatyzacją zadań oraz procesów biznesowych. Fan technologii chmurowych, a zwłaszcza Microsoft Flow oraz Power Apps. Współorganizator konferencji SharePoint Saturday Warsaw.

Tomasz Tuczapski

Tomasz Tuczapski - PROJECT OWNER

Tomasz Tuczapski – Project Owner z obszaru Identity, Security & Infrastructure, specjalizujący się w Azure DevOps. Jego zainteresowanie dotyczące chmury zaczęło się już w czasie studiów. Właśnie wtedy zaimplementował swoją pierwszą prywatną chmurę na Hyper-V, a tym samym rozpoczął podróż, która trwa do dzisiaj. W swojej karierze miał okazję pracować z Microsoft, gdzie nauczył się wiele o Azure i innych technologiach chmury Microsoft. W tym momencie Tomasz pracuje nad interesującymi projektami cloud computing z klientami z różnych sektorów. Jego hobby to nowe technologie, astronomia, windsurfing, jazda na snowboardzie i na rowerze. Uwielbia czytać i podróżować z plecakiem.

Wypełnij formularz
i pobierz darmowy ebook

* Pola wymagane

Dane osobowe cos tam cos tam...