Komunikacja w Modern Workplace

Start : 10:00 | 23/10/2018

Gdzie:
Centrum Konferencyjne Adgar Ochota, Warszawa

Na kolejnym spotkaniu Cloud Innovation Clubu poruszymy ciągle żywy temat Digital Workplace. Jest to nowy Graal w podejściu informatyzacji i zapewnienia maksymalnie efektywnego, zintegrowanego środowiska pracy.

Zadamy sobie też pytanie, czym jest Office 365. Microsoft nazywając całą rodzinę swoich produktów, na którą składa się teraz około 20 narzędzi, podjął decyzję o wyborze nazwy pochodzącej ze świetnie znanego pakiet biurowego. Spowodowało to łatwiejszą adaptację na rynku, ale też sporo zamieszania, bo Office 365 może w pewnych przypadkach nie zawierać żadnego ze składników pakietu biurowego. Najpopularniejsze w dużych przedsiębiorstwach są pakiety E1 i E3 i właśnie na przykładzie pakietu E3 przyjrzymy się jego składnikom, m.in. Microsoft Teams.

Microsoft Teams – narzędzie o wielu twarzach, stosowane zarówno w komunikacji osobistej – chat, audio/wideo konferencje 1:1, 1:wielu, ale przede wszystkim potężne narzędzie w pracy projektowej. Jeśli mieliście plan w tym roku wdrożyć Skype dla Firm, to porzućcie ten pomysł i wdróżcie Teams, ponieważ tutaj Microsoft widzi przyszłość platformy komunikacji.

Agenda

10:00 - 15:00


10:00 – 10:15 Kick-off

 

10:15 – 10:30 Digital Workplace i chmura – korzyści i zagrożenia
Jarosław Szybiński, Digital Advisor – Digital Workplace & Apps

 

10:30 – 11:15 Komunikacja w O365
Jarosław Szybiński, Digital Advisor – Digital Workplace & Apps

 

11:15 – 11:30 Przerwa kawowa

 

11:30 – 12:15 Gość specjalny
Dlaczego warto przejść do MS Teams?
Michał Kurasiński, Head of IT Systems Development, Polpharma

 

12:15 – 13:00 Transformacja procesów w Digital Workplace
Marcin Siewnicki, Project Owner – Digital Workplace & Apps

 

13:00 – 14:00 Lunch

 

14:00 – 14:45 Logowanie bez hasła – jak pracować lekko, łatwo i przyjemnie w firmie i z partnerami?
Tomasz Onyszko, CTO & MVP

 

14:45 – 15:00 Q&A, podsumowaniePobierz agendę

O prowadzących

Jarosław Szybiński

Jarosław Szybiński - Digital Advisor

Ekspert w dziedzinie produktywności. Od ponad 20 lat w branży IT, przez większość swojego życia zawodowego zajmował się doradzaniem, sprzedażą i wdrażaniem systemów opartych na Microsoft. Głównym obszarem jego zainteresowania są aspekty komunikacji i współpracy w zespołach. Przykłada wielką uwagę do tego, aby wybór proponowanej technologii podyktowany był konkretnymi potrzebami Klienta. Entuzjasta chmury publicznej, jako metody na skalowanie możliwości własnych Klientów, wszędzie tam, gdzie to ma sens ze względu na realną sytuację u Klienta. W Predica zajmuje się spotkaniami z przedstawicielami firm, analizą ich potrzeb i proponowaniem optymalnych rozwiązaniach w dziedzinie produktywności (szczególnie opartych o Office 365), custom aplikacji, procesów biznesowych oraz zabezpieczeniu środowiska pracy bazując na Microsoft EMS.

Marcin Siewnicki

Marcin Siewnicki - Associate Project Owner

Ekspert w dziedzinie platformy SharePoint i Office 365. W Predice skupia się na projektach związanych z aplikacjami Intranetowymi, automatyzacją zadań oraz procesów biznesowych. Fan technologii chmurowych, a zwłaszcza Microsoft Flow oraz Power Apps. Współorganizator konferencji SharePoint Saturday Warsaw.

Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko - CTO & MICROSOFT MVP

Tomasz Onyszko – międzynarodowy autorytet w dziedzinie zarządzania tożsamością cyfrową, architekt, wielokrotnie nagradzany jako Microsoft MVP. Obecnie pełni rolę CTO w Predica, gdzie realizuje projekty oparte na technologiach Azure. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz zamieszcza swoje porady na blogu i vlogu Predica.

Wypełnij formularz
i pobierz darmowy ebook

* Pola wymagane

Dane osobowe cos tam cos tam...