Ochroń swoją organizację przed cyberatakami: Azure Firewall, Sentinel, Security Center

O webinarze

Jeżeli chodzi o rozwiązania w chmurze, nowe aplikacje, czy też migracje infrastruktury jedno jest pewne – zawsze padnie pytanie o Bezpieczeństwo. Wraz z informacjami i danymi, pojawiają się też zagrożenia. Na szczęście tak szybko jak jak to się dzieje, powstają też możliwości ochrony i nowe usługi w ramach Azure. Jak za tym nadążyć? Jak nad tym zapanować? Na szczęście mamy odpowiedź! Zapisz się na webinar i dowiedz się co nowego słychać w temacie bezpieczeństwa na platformie Azure. Podczas poprzedniego spotkania skupiliśmy się na usługach związanych z zarządzania dostępem i ochroną tożsamości. Tym razem przyjrzymy się mechanizmom i usługom dostępnym na platformie Azure, które pozwalają lepiej zarządzać i monitorować bezpieczeństwo usług i zasobów. Przejrzeliśmy nowe usługi wdrożone na platformie. Zapoznaliśmy się ze wszystkimi ogłoszeniami z ostatnich 6 miesięcy oraz świeżymi ogłoszeniami z RSA Conference. Wszystko co musisz wiedzieć w temacie usług bezpieczeństwa na Azure w 60 minut! W trakcie transmisji dowiesz się:
  • Co to Azure Firewall i jakie nowe funkcjonalności ogłoszono na RSA Conference?
  • Co to Azure Sentinel i czy zastąpi rozwiązania typu SIEM?
  • Jak Azure Security Center wraz z innymi usługami pomagają w zapewnieniu zgodności z wymaganiami i regulacjami
  • O czym musisz pomyśleć z punktu widzenia monitorowania, audytu i bezpieczeństwa tworząc usługi w Azure, i jak platforma Ci w tym pomaga!
  • Zarządzanie zasobami … Azure Policies, Network Watcher … i wiele innych.

Dlaczego warto?

Praktyczne informacje

Przykłady użycia

Wzorce zastosowań

Dla kogo?

CIO, CISCO

Konsultanci IT tworzący i migrujący rozwiązania na platformie Azure

Architekci usług

O prowadzącym

Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko - CTO & MICROSOFT MVP

Tomasz Onyszko – międzynarodowy autorytet w dziedzinie zarządzania tożsamością cyfrową, architekt, wielokrotnie nagradzany jako Microsoft MVP. Obecnie pełni rolę CTO w Predica, gdzie realizuje projekty oparte na technologiach Azure. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz zamieszcza swoje porady na blogu i vlogu Predica.

Wypełnij formularz
i pobierz darmowy ebook

* Pola wymagane

Dane osobowe cos tam cos tam...