Opanuj chaos komunikacyjny w organizacji przy pomocy Office 365

Microsoft Teams, Yammer, Intranet, Skype for Business – jakie narzędzia wybrać?

14 grudnia, 10:00 – 11:00Dlaczego wybranie odpowiedniego komunikatora w ogranizacji jest takie trudne?

Każda firma wykorzystująca pakiet Office 365 w pewnym momencie musi się zastanowić, na jakie narzędzia się ostatecznie zdecydować. Nie jest to łatwe zadanie – do wyboru mamy wiele kanałów informacyjnych.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, w której przy każdej okoliczności używa się innego komunikatora. Wyróżniamy Yammer (sieć społecznościowa), Teams, Stream, OneNote, OneDrive, Planner, SharePoint Online, Video, Outlook, Skype for Business, Skype konsumencki, Delve, Blog. Nie możemy również zapomnieć o całej reszcie spoza O365, która stanowi pełny obraz komunikacyjnego chaosu. Intranet (czasami również w oparciu o O365), SMS-y z komórek, LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube, WhatsApp.

Rozwiązań jest naprawdę dużo. Działy odpowiadające za komunikację wewnętrzną stają przed wyzwaniem, które wymaga dużej elastyczności. Jak dotrzeć z komunikatem do każdego pracownika w firmie jednocześnie nie zmniejszając ich efektywności w związku z ciągłym rozsyłaniem coraz to nowych wiadomości?

Dlaczego warto?

Zwiększysz efektywność komunikacji poprzez dobór odpowiednich narzędzi

Zbudujesz spójną koncepcję komunikacji w firmie

Zwiększysz zaangażowanie pracowników

Dla kogo?

Działy komunikacji wewnętrznej

Dział IT wspierający biznes

CIO, architekci korporacyjni, architekci informacji, dział HR

O prowadzącym

Jarosław Szybiński

Jarosław Szybiński - Digital Advisor

Ekspert w dziedzinie produktywności. Od ponad 20 lat w branży IT, przez większość swojego życia zawodowego zajmował się doradzaniem, sprzedażą i wdrażaniem systemów opartych na Microsoft. Głównym obszarem jego zainteresowania są aspekty komunikacji i współpracy w zespołach. Przykłada wielką uwagę do tego, aby wybór proponowanej technologii podyktowany był konkretnymi potrzebami Klienta. Entuzjasta chmury publicznej, jako metody na skalowanie możliwości własnych Klientów, wszędzie tam, gdzie to ma sens ze względu na realną sytuację u Klienta. W Predica zajmuje się spotkaniami z przedstawicielami firm, analizą ich potrzeb i proponowaniem optymalnych rozwiązaniach w dziedzinie produktywności (szczególnie opartych o Office 365), custom aplikacji, procesów biznesowych oraz zabezpieczeniu środowiska pracy bazując na Microsoft EMS.

Wypełnij formularz
i pobierz darmowy ebook

* Pola wymagane

Dane osobowe cos tam cos tam...